Drobečková navigace

Úvod > O firmě + certifikace

O firmě + certifikace

Filosofie firmy vychází od samého počátku ze stoprocentní garance prezentované nabídky, osobního přístupu ke každému zákazníkovi a vytvoření široké nabídky a servisu ve všech oblastech našeho prodeje. Dokážeme pružně reagovat i na nestandardní materiál, který se na trhu běžně nevyskytuje a díky vlastní výrobě těchto komodit můžeme nabídnout zákazníkům kompletní servis. Před expedicí zboží je dodávka pečlivě kontrolována našim pracovníkem kontrolního oddělení a proto snižujeme veškerá rizika při vyskladnění zboží. Spolupracujeme s českými výrobci spojovacího materiálu a s významnými obchodními partnery v zahraničí. Všichni naši dodavatelé mají vybudovaný systém zajištění jakosti podle normy ISO 9000.

Prodej zboží uskutečňujeme prostřednictvím našich skladu v Hostěticích u Telče nebo přes naši obchodní síť. Dodávky provádíme přímo na linky našich výrobních a montážních podniků, především v oblasti strojírenství, energetického a automobilového průmyslu.

Historie vývoje EXTE SPOJ

  • rok 1993 - založení společnosti EXTE s.r.o. - činnost firmy zaměřená na výrobu dopravníkových pásů (v současné době dodáváme tyto dopravníky do ŠKODY Mladá Boleslav)
  • rok 2002 - společnost EXTE se transformovala na dvě samostatné společnosti EXTE s.r.o. a EXTE SPOJ s.r.o. - firma EXTE SPOJ, s.r.o. se specializuje na obchod se - spojovacím materiálem a výrobou nestandardního materiálu na základě výkresové dokumentace a EXTE, s.r.o. se nadále zabývá výrobou dopravníkových pásů
  • rok 2005 - otevření nového centrálního skladu v Brně - rozšíření nabídky produktů ze sortimentu nářadí, rozšíření skladovacích prostorů pro spojovací materiál
  • rok 2009 - spuštění nového internetového obchodu na doméně exteobchod.cz
  • rok 2011 - vytvoření divize prodeje hutního materiálu
  • rok 2013 - přístavba nové výrobní haly, rozšíření kapacity výroby, nákup nových obráběcích center
  • V současnosti jsme již dosáhli hranice tisíc zákazníků při celkovém ročním obratu 130 mil. Kč a zaměstnáváme přibližně 55 zaměstnanců společnosti.